Reklamy

Twitter Facebook Google Plus
 

Výpadek serveru

5. 1. kolem 3:00 došlo k pádu serveru. Server se nám přes veškerou snahu nepodařilo zprovoznit, pravděpodobně se jedná hardwarovou závadu a musíme počkat, než ji technici v datacentru vyřeší.

Jak dlouho jim to zabere nevíme, proto jsme se rozhodli zprovoznit server z poslední existující zálohy, zakoupili nový server a portál byl znovu online už v 11:30 ze zálohy vytvořené 4. 1. 2012 4:00. Faktury vytvořené později v systému aktuálně nejsou, k pádu došlo bohužel těsně před dalším zálohováním. Zda se je podaří obnovit zatím nevíme a vědět nebudeme, dokud provoz původního serveru nebude obnoven. O dalším vývoji situace Vás budeme informovat.

Ani pokud se data nepodaří obnovit z původního serveru, není vše ztraceno, jsou i jiné možnosti. Pro faktury vytvořené do 5. 1. 2012 11:30 máme alespoň PDF, takže by bylo možné je do systému vložit manuálně. Taktéž jsou okamžitě zálohovány všechny faktury, které byly odeslány e-mailem. A pokud máte faktury někde uloženy Vy, samozřejmě Vám rádi do systému vrátíme.

Pokud víte kolik faktur chybí, manuálně si prosím posuňte číselné řady.

Dočasně mohou chybět některé PDF soubory pro faktury, které se na server stále kopírují (je jich velmi velké množství).

Server běžel několik let zcela bez problémů, teď si to bohužel vybral v plné míře. Za způsobené komplikace se omlouváme.

Názory

Alois Hamala 5. 1. 2012 21:21:44

Je sice pravada že to není moc milé ale prozatím jsem přišel jen o pár faktur které si mohu napsat znova i když zjištění bylo šokující když potřebuji kopii faktury a ejhle ona tam není??muj nazor zní že i tohle se muže stát jelikož jsem se sám stal obětí kolapsu firemního servru tak to dokáži pochopit,jsme holt všichni chtě nechtě rukojmí elektriniky-přeji technikum zdar při jejich práci a pokud se někdo zlobí??tak přeji pevné nervy protože tohle se muže stát kdykoliv a komukoliv vše je jen otázkou KDY.

Váš názor

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat své názory.

Proč využít našich služeb?

  • Cena - služby jsou zcela zdarma
  • Dostupnost - k Vašim fakturám máte přístup z jakéhokoli místa s připojením na internet, například i z mobilního telefonu
  • Ochrana dat - O zálohování se postaráme za Vás - každý den je vytvářeno několik záloh Vašich dat na různá místa
  • Bezpečnost - bezpečí Vašich dat je pro nás velmi důležité
  • Stabilita - dostupnost serveru se dlouhodobě drží u 100%
  • Rychlost - ovládání systému je intuitivní a jednoduché, fakturu zvládnete vytvořit a odeslat bějem několika sekund
  • Flexibilita - systém je neustále vylepšován podle potřeb našich klientů
  • Šetrnost - ušetřete čas i peníze
Při použítí této volby nedojde k automatickému odhlášení.
Používejte pouze na počítačích, kterým důvěřujete nebo se po skončení práce nezapomeňte ručně odhlásit.