Reklamy

Twitter Facebook Google Plus
 

Tvorba faktur Mac OS X

Mac OS X fakturyServer www.fakturyOnline.eu je komplexní nástroj pro tvorbu a správu Vašich faktur. Díky tomu, že byla pro formu realizace zvolena webová aplikace, je dostupný i v systému Mac OS X, pod kterým je i pravidelně testován. Jeho nativní webový prohlížeč Safari je dokonce jedním z mála, které obsahují všechny moderní technologie potřebné k zcela správnému zobrazení aplikace. Kromě něj jsou to Google Chrome a Mozilla Firefox a i ty je na OS X možno doinstalovat.

Online aplikace přináší i další výhody, jako například minimální nároky na Váš počítač, dostupnost Vašich faktur odkudkoliv bez nutnosti synchronizace atd. Také Vám odpadají starosti se zálohováním, protože i to vyřešíme za Vás. Faktury jsou pravidelně zálohovány na několik různých lokací. Systém se také zvládne postarat o nezaplacené faktury a dlužníky může pravidelně obesílat upomínkami.

Aplikace byla vyvíjena s důrazem na maximální jednoduchost a efektivitu tvorby faktur. Fakturu dokážete zcela přizpůsobit svým potřebám a vygenerovat pomocí jednoho formuláře během pár sekund. Přesto nabízí systém velké množství voleb, od různých popisků po široký výběr měn a měrných jednotek. Faktury jsou generovány ve formátu PDF a lze je okamžitě odeslat e-mailem přímo z Vaší e-mailové adresy.

Stále potřebujete důkaz, že je tato aplikace pro Váš Mac vhodná? Systém Mac OS X používá přes 16% našich uživatelů, a to je 20 krát více, než je jeho průměrné zastoupení v ČR.

Slovenská a anglická varianta faktury jsou dostupné v beta verzi formuláře.

Proč využít našich služeb?

  • Cena - služby jsou zcela zdarma
  • Dostupnost - k Vašim fakturám máte přístup z jakéhokoli místa s připojením na internet, například i z mobilního telefonu
  • Ochrana dat - O zálohování se postaráme za Vás - každý den je vytvářeno několik záloh Vašich dat na různá místa
  • Bezpečnost - bezpečí Vašich dat je pro nás velmi důležité
  • Stabilita - dostupnost serveru se dlouhodobě drží u 100%
  • Rychlost - ovládání systému je intuitivní a jednoduché, fakturu zvládnete vytvořit a odeslat bějem několika sekund
  • Flexibilita - systém je neustále vylepšován podle potřeb našich klientů
  • Šetrnost - ušetřete čas i peníze
Při použítí této volby nedojde k automatickému odhlášení.
Používejte pouze na počítačích, kterým důvěřujete nebo se po skončení práce nezapomeňte ručně odhlásit.