Reklamy

Twitter Facebook Google Plus
 

Tvorba faktur Linux

Linux fakturyServer www.fakturyOnline.eu je komplexní nástroj pro tvorbu a evidenci Vašich faktur, dostupný na všech Linuxových a BSD distribucích. Potřebné je jen grafické rozhraní, webový prohlížeč a PDF čtečka. Web zcela správně zobrazí drtivá většina na Linuxu a BSD běžně dotupných prohlížečů. Teoreticky je možné použít i textové prohlížeče jako Lynx nebo Links, ale používání není příliš pohodlné a některé funkce nelze využít.

Web je pod Linuxem pravidelně testován a částečně i vyvíjen. Že server, na kterém je aplikace provozována, má nainstalovanou také Linuxovou distribuci, uvádím spíše pro zajímavost.

V duchu systému Linux klade aplikace důraz na vysokou úroveň zabezpečení, ať již se jedná o maximální prevenci zneužití Vašich dat nebo zajištění zálohování.

Při vytváření faktury máte velké množství možností, od širokého výběru měn a měrných jednotek přes vložení Vašeho loga či razítka po nastavení odesílání upomínek.

I přes vysokou modifikovatelnost a flexibilitu lze fakturu vytvořit pomocí jednoho formuláře během několika málo sekund.

Součásti jako adresář či databáze zboží či služeb jsou samozřejmostí, systém anvíc automaticky ukládá použité odběratele či položky faktur a při vytváření další faktury Vám je automaticky nabídne a ušetří tím ušetří Váš čas. Pokud odběratele ještě nemáte v adresáři stačí zadat jeho IČ a všechny zbývající údaje je možné autoamticky načíst z databáze ARES.

Linux používá přes 5% našich uživatelů, což je několikanásobně více, než je běžné. A proto je i bude aplikace Linuxovému prostředí vždy přizpůsobena.

Proč využít našich služeb?

  • Cena - služby jsou zcela zdarma
  • Dostupnost - k Vašim fakturám máte přístup z jakéhokoli místa s připojením na internet, například i z mobilního telefonu
  • Ochrana dat - O zálohování se postaráme za Vás - každý den je vytvářeno několik záloh Vašich dat na různá místa
  • Bezpečnost - bezpečí Vašich dat je pro nás velmi důležité
  • Stabilita - dostupnost serveru se dlouhodobě drží u 100%
  • Rychlost - ovládání systému je intuitivní a jednoduché, fakturu zvládnete vytvořit a odeslat bějem několika sekund
  • Flexibilita - systém je neustále vylepšován podle potřeb našich klientů
  • Šetrnost - ušetřete čas i peníze
Při použítí této volby nedojde k automatickému odhlášení.
Používejte pouze na počítačích, kterým důvěřujete nebo se po skončení práce nezapomeňte ručně odhlásit.