Reklamy

Twitter Facebook Google Plus
 

Stav aktualizací

Ti z Vás, kteří aktuality pravidelně čtou se asi diví, proč tu není dávno slíbená aktualizace. Jednoduše proto, že výhružka zavedením bety jako výchozího formuláře přinutila více uživatelů si ji vyzkoušet a sešlo se proto relativně velké množství reakcí. Naším zájmem je především spokojenost uživatelů, proto jsme se rozhodli většině námitek vyjít vstříc a do změn je zapracovat. Ale díky tomu, že nová verze bude rovnou nasazena do provozu, je nutné provedené změny nejprve důkladně vyladit, proto tedy nečekané zdržení.

Nyní probíhá interní testování nové verze a jakmile se přestanou objevovat chyby bude zveřejněna. Změny sice proběhnou bez výpadku systému, ale pravděpodobně by nastaly komplikace u v té chvíli vytvářených faktur. Proto budou změny provedeny některý z následujících týdnů v noci z pátku na sobotu, protože je v tuto dobu systém nejméně využíván.

I tak byly provedeny některé drobné (především interní) změny. Nejvíce viditelnou novinkou je načítání log odběratelů z databáze služby logobox.cz. Pokud máte zájem, aby se ostatním uživatelům zobrazovalo i Vaše logo, stačí ho ve službě přidat. Loga se nezobrazují přímo, ale pomocí proxy na našem serveru, takže nemusíte mít žádné obavy o soukromí. Služba na nás nemá žádné vazby, jedná se o zcela nezávislý (ale i tak zajímavý) projekt.

Reklama a premium účty

Většina z Vás si asi všimla, že se tu začaly objevovat reklamy. Zatím jen na zkoušku, ale pokud se ukážou jako rentabilní, tak tu zůstanou. Jsou tu proto, že vývoj ani provoz systému není zadarmo, přestože jej můžete zdarma využívat.

Součástí připravovaných změn je i zavedení placených premium účtů. Ty budou umožňovat některé nové funkce, které nelze kvůli jejich náročnosti možno nabídnout zdarma, jako například hromadné operace s fakturami, jejich digitální podepisování nebo skrytí reklam. Více podrobností se včas dozvíte. Stále platí, že co je zdarma v současnosti, zdarma také zůstane. K žádnému omezení nabízených možností nedojde, naopak nové funkce přibudou.

Reklamy a placené účty by měly přinést výhody pro všechny uživatele, protože logicky platí, že pokud služba začně vytvářet zisk, budeme mít možností se jejímu vylepšování věnovat.

Názory

Ondrej Kubes Goodvibration 20. 10. 2011 22:03:31

Moje podpora!Plne to chapu,nic se nemuze delat donekonecna jen jako sluzba narodu pro dobry pocit!System vytvareni faktur a spravovani je bezproblemovy, zlepsovani je samozrejme stale vitane.Reklamy jsou rusivy prvek,ale v dnesnim svete neodmyslitelna vec ktera k podnikani proste patri.Takze v kostce shrnuto drzim palce, at to jede:-)

Lukáš Jirman 22. 11. 2011 15:16:40

Cena - kolik bude prémium stát?

Predaj a servis bicyklov - Mihálko 12. 12. 2011 17:57:29

Rad by som cakal aj taku verziu, co chodi na nasom serveri.

Váš názor

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat své názory.

Proč využít našich služeb?

  • Cena - služby jsou zcela zdarma
  • Dostupnost - k Vašim fakturám máte přístup z jakéhokoli místa s připojením na internet, například i z mobilního telefonu
  • Ochrana dat - O zálohování se postaráme za Vás - každý den je vytvářeno několik záloh Vašich dat na různá místa
  • Bezpečnost - bezpečí Vašich dat je pro nás velmi důležité
  • Stabilita - dostupnost serveru se dlouhodobě drží u 100%
  • Rychlost - ovládání systému je intuitivní a jednoduché, fakturu zvládnete vytvořit a odeslat bějem několika sekund
  • Flexibilita - systém je neustále vylepšován podle potřeb našich klientů
  • Šetrnost - ušetřete čas i peníze
Při použítí této volby nedojde k automatickému odhlášení.
Používejte pouze na počítačích, kterým důvěřujete nebo se po skončení práce nezapomeňte ručně odhlásit.