Reklamy

Twitter Facebook Google Plus
 

Možnost pozastavení odesílání upomínek

Opět dvě drobné, ale podstatné novinky. První z nich je možnost pozastavení odesílání upomínek, druhou je inovovaný kontaktní formulář.

V nastavení můžete nově pozastavit odesílání upomínek. Tato možnost je vhodná, pokud se například chystáte na dovolenou a nemůžete kontrolovat, která faktura již byla uhrazena. Pokud je volba aktivní, žádné upomínky k Vašim fakturám nebudou odesílány. Při obnovení odesílání upomínek nedojde k odeslání vynechaných upomínek. Odesílání bude pokračovat podle plánu stejně, jako kdyby nikdy žádné pozastavení nedošlo.

Druhá změna se týká kontaktního formuláře. S rostoucím počtem uživatelů přesáhl počet přijatých dotazů únosnou mez. Zprávy jsou tak většinou vyřizovány se značnými časovými prodlevami. Cílem změn tak bylo eliminovat všechny zbytečné a opakované zprávy. Na cca 60% přijatých zpráv je totiž někde na webu odpověď. A díky jejich vyřizování často nezbyl čas na ty opravdu potřebné. Proto byla rozšířena sekce často odpovídané otázky, aby v ní byli uživatelé schopni na jednom místě najít odpovědi na drtivou většinu svých dotazů. Také byl patřičně upraven kontaktní formulář. Mimo ochrany proti spamu pro nepřihlášené uživatele nyní do zprávy doplní všechny známé informace, které mohou být při řešení problému nápomocny.

Názory

Zatím nikdo nesdělil svůj názor. Buďte první.

Váš názor

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat své názory.

Proč využít našich služeb?

  • Cena - služby jsou zcela zdarma
  • Dostupnost - k Vašim fakturám máte přístup z jakéhokoli místa s připojením na internet, například i z mobilního telefonu
  • Ochrana dat - O zálohování se postaráme za Vás - každý den je vytvářeno několik záloh Vašich dat na různá místa
  • Bezpečnost - bezpečí Vašich dat je pro nás velmi důležité
  • Stabilita - dostupnost serveru se dlouhodobě drží u 100%
  • Rychlost - ovládání systému je intuitivní a jednoduché, fakturu zvládnete vytvořit a odeslat bějem několika sekund
  • Flexibilita - systém je neustále vylepšován podle potřeb našich klientů
  • Šetrnost - ušetřete čas i peníze
Při použítí této volby nedojde k automatickému odhlášení.
Používejte pouze na počítačích, kterým důvěřujete nebo se po skončení práce nezapomeňte ručně odhlásit.