Reklamy

Twitter Facebook Google Plus
 

Modernizace

Webu FakturyOnline.eu se ve volném čase věnuji více než 13 let. A ač to na uživatelském prostředí není příliš vidět, o systém se starám, aby spolehlivě fungoval, odpovídal platné legislativě a vaše data byla v bezpečí. Nicméně za tu dobu se standardy i požadavky uživatelů posunuly vpřed a systém dospěl do chvíle, kdy je modernizace pro zaručení spolehlivé a bezpečné budoucnosti systému nezbytná.

Nemusíte se ale bát překotných změn. Základní funkčnost zůstane stejná, jen například web půjde pohodlně používat třeba i na mobilních zařízeních. První změna už je za námi a pravděpodobně jste si ji nevšimli - od včera běží web na novém, výkonnějším a stabilnějším serveru. A nově přidaná část pro správu předplatných už běží na novém systému, do kterého se web postupně přesune celý.

Taktéž mám v hlavě (a e-mailové schránce) spoustu vylepšení, která by nemálu z vás zjednodušila práci. S novými technologiemi bude pro mě rozvoj jednodušší a tím i rychlejší. Máte-li zájem sledovat, co se děje, můžete se přihlásit k odběru newsletteru. Nebo mi napište, o jaká vylepšení byste měli zájem. Podle nejčastěji zmiňovaných úprav budu mít přehled o tom, co je pro vás nejpodstatnější.

A samozřejmě pokud byste mě chtěli v práci podpořit, budu rád, když si zakoupíte některý z prémiových tarifů. Budu si díky tomu moci dovolit věnovat webu více času.

Názory

Miroslav Píša 3. 11. 2022 11:55:44

Váš Web používám jako hlavní fakturační program, díky online přístupu a jednoduchosti. Jelikož sám trochu fušuji do tvorby webových aplikací, vím co to obnáší a tak jsem si hned aktivoval předplatné na 2 roky. Těším se na další vývoj :-) Mirek Píša

Green Power SK s. r. o. 3. 11. 2022 14:24:16

kvalitny fakturacny system

BOBY MEDIA s.r.o. 14. 11. 2022 11:17:24

Chtěli jsme kvůli absenci QR kódů od roku 2023 přejít jinam, ale věřím, že brzy budou dostupné i zde, když i při placení člentsví už byla ta možnost.

PATEK Design & Construction s.r.o. 2. 3. 2023 11:53:16

QR kody fungují v beta verzi.
Jinak za nás, jednodušší fakturační systém, zatím plně vyhovující. Děkuji.

Váš názor

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat své názory.

Proč využít našich služeb?

  • Cena - služby jsou zcela zdarma
  • Dostupnost - k Vašim fakturám máte přístup z jakéhokoli místa s připojením na internet, například i z mobilního telefonu
  • Ochrana dat - O zálohování se postaráme za Vás - každý den je vytvářeno několik záloh Vašich dat na různá místa
  • Bezpečnost - bezpečí Vašich dat je pro nás velmi důležité
  • Stabilita - dostupnost serveru se dlouhodobě drží u 100%
  • Rychlost - ovládání systému je intuitivní a jednoduché, fakturu zvládnete vytvořit a odeslat bějem několika sekund
  • Flexibilita - systém je neustále vylepšován podle potřeb našich klientů
  • Šetrnost - ušetřete čas i peníze
Při použítí této volby nedojde k automatickému odhlášení.
Používejte pouze na počítačích, kterým důvěřujete nebo se po skončení práce nezapomeňte ručně odhlásit.